Iade ve degisim

İadeler www.shoesbyarmel.com adresinden sipariş edilen ürünler için geçerlidir.
Siparişiniz tamamen aklınızdaki gibi değil mi? Yazık, ama bu olabilir. M.seckin@armelinternational.com adresine bir e-posta göndererek ya da inshogramshogrambyarmel üzerindeki bir mesajla iadenizi kaydedin ve adınızı, sipariş numaranızı, ürününüzü ve tercihen (gerekli değil) iade nedenini belirtin. İadeyi (kendi pahasına) Enschede’deki aşağıdaki posta adresine gönderebilirsin. Hızlı bir çözüm için, ipucuna iadesi olan bir ad ve hesap numarası eklemeyi öneriyoruz. Üzerinde isimsiz, iz kodsuz gönderilen veya yanlış adrese gelen paketlerden sorumlu değiliz. Kutunun üzerinde veya içinde ad yoksa, paketi bulmak bizim için çok zor.

İade beyannamesi tarihinden itibaren 14 takvim günü içerisinde iadeyi almış olmalıyız. Ardından, siparişiniz için ödediğiniz hesap numarasına 14 gün içinde iade edilen satın alım tutarını alacaksınız. Lütfen ödemenin yapılabileceği e-posta adresinin Paypal ödemelerinde belirtiniz.

takas
Farklı bir boyutta değişim yapmak ister misiniz? Bu sorun değil! M.seckin@armelinternational.com adresine bir e-posta göndererek veya +31622428778 numaralı manifatura / Whatsapping manifatura ile ya da inshogram @shoesbyarmel'e bir mesaj göndererek iadenizi kaydedin ve adınızı, sipariş numaranızı, ürün ve İstenilen boyut İadeyi daha sonra (kendi pahasına) posta adresini aşağıdaki posta adresine gönderebilirsiniz.

Armel International B.V.
Roomweg 94
7523 BS Enschede

Önemli: Ayakkabılar 14 gün içinde, orijinal ambalajında, giyilmemiş ve hasar görmemiş şekilde iade edilmelidir. Bu gereksinimi karşılamayan iadeler veya 14 günlük süre dışında gönderilen paketler sahibine iade edilir. İade masrafları alıcıya aittir.

Kutuda bir ad - sipariş numarası belirtmek zorunludur. Buna sahip olmayan paketler işlenemez. Paketinizi bulmamız da mümkün değil.